Kas mes?

UAB „Kvartalo Tinklas“ įmonė, įkurta 2010 m. teikia šviesolaidinio, plačiajuosčio, bevielio ir mobiliojo interneto prieigos, duomenų perdavimo bei išmaniosios televizijos paslaugas Tauragės apskrityje (Tauragėje, Šilalėje, Pagėgiuose ir šių miestų rajonuose). Bendrovė mūsų klientų dažniausiai žinoma tiesiog pavadinimu „Kvartalas“.

Pradėję nuo interneto prieigos paslaugų teikimo vos keliuose miesto rajonuose, šiandien valdome vieną didžiausių bei moderniausių šviesolaidinio ir belaidžio ryšio tinklų Tauragės apskrityje. O papildomai pasinaudodami mūsų partnerių tinklų aprėptimi, šiandien galime prie interneto prijungti beveik absoliučią daugumą klientų.

Karjera

Mes nuolat augame, todėl visada esame pasiryžę priimti kruopščių, atsakingų ir iniciatyvių žmonių, norinčių prisijungti prie mūsų draugiško kolektyvo, pagalbą. Jei manote, kad galite savo darbu, gebėjimais ir idėjomis prisidėti prie mūsų veiklos, susisiekite su mumis.

Mūsų Vizija

Esame įsitikinę, jog laimingi klientai yra sėkmingo verslo pagrindas. Todėl kasdien mokomės, dirbame ir stengiamės, kad visi mūsų klientai būtų patekinti teikiamomis paslaugomis.

Mūsų Misija

Panaudodami savo ilgametę patirtį ir žengdami koja kojon su naujausiomis technologijomis mes siekiame būti patikimu partneriu teikiant Jums aukščiausios kokybės telekomunikacijų – interneto, išmaniosios televizijos, telefonijos ir duomenų perdavimo paslaugas. Stengiamės pasirūpinti klientų IT ūkio sklandžiu veikimu ir įvairių problemų sprendimu, kad naudotis kasdienėmis technologijomis Jums būtų paprasta ir saugu. Nuo pat veiklos pradžios mes investuojame į naujų sprendimų kūrimą, kurie padeda užtikrinti mūsų pranašumą ir išskirtinumą telekomunikacijų rinkoje.

Siekiame plėtoti vietinį aukštųjų technologijų verslą, kuriame aukštos kvalifikacijos gerai apmokamas darbo vietas Tauragės apskrities gyventojams, remiame įvairius krašto renginius ir iniciatyvas.

Mūsų Tikslas

Nuolat plečiame ir modernizuojame savo tinklą, kad kokybiško sparčiojo interneto ir išmaniosios televizijos prieiga būtų pasiekiama ne tik miesto, bet ir užmiesčio gyventojams. Taip prisidedame prie skaitmeninės atskirties mažinimo tarp kaimiškųjų vietovių ir miesto gyventojų Tauragės apskrityje.